19
Nov

Regulamin

REGULAMIN AGROTURYSTKA GAZDÓWKA "POD PSTRĄGIEM" - dla pokoi goscinnych oraz domku na stoku.

1.       Doba pobytowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu

i kończy o 11.00 w dniu wyjazdu - późniejszy wyzjad jest możłiwy po wcześniejszym uzgodnieniu i dostępności terminu.

Zakwaterowanie możliwe jest do godziny 22.00- pózniejszy przyjazd wymaga wcześniejszych ustaleń w szczególności dot. osób rezerwujących domek na stoku.

2.       Wszyscy goście posiadają klucze od wynajmowanego pokoju lub domku oraz budynku B gdzie znajduje się sala jadalna i są obowiązani do zamykania budynku.

3.       W domu należy zachować ciszę nocną od godziny 22.00 do godziny 6.00 dnia następnego.

4.       Na terenie obiektu obowiązuję całkowity zakaz palenia. Palić można na balkonach lub na zewnątrz obiektu. Palenie w pokojach lub w toalecie surowo   zakazane!

5.       Za rzeczy wartościowe pozostawione w pokoju właściciele domu nie odpowiadają.

6.       Właściciele domu nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. Gość przyjmuje do wiadomości, że znajdujący się na terenie obiektu parking jest parkingiem niestrzeżonym..

7.       Rozliczenie za rezerwację odbywa się w dniu przyjazdu i dotyczy całego zarezerwowanego okresu, wcześniejsze skrócenie pobytu nie upoważnia do zwrotu kosztów.

8.       Aby rezerwacja była wiążąca wymagana jest wpłata zadatku na konto bankowe numer:

73 1050 1070 1000 0092 3821 5942 ING Bank Śląski, w kwocie 30% za całość rezerwacji a w okresie świąteczno-noworocznym 50%, w tytule należy podać imię i nazwisko osoby, która składałą rezerwację)

9.       W przypadku rezygnacji z rezerwacji kwota zadatku nie podlega zwrotowi oraz w przypadku gdy goście nie zameldują się w obiekcie w dniu przyjazdu do godz. 20.00

10.   Gość nie ma prawa przekazywać zwalnianego przez siebie pokoju lub domku innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

11.    Zastrzegamy sobie zmianę cennika, który nie wpływa na zmianę kwoty rezerwacji (wpłaconego zadatku) - ceny ustalane są indywidulanie a ceny podane w cenniku są cena poglądowymi.

12.    Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy lub przyjeżdżających z gośćmi zwierząt .

13.    Pobyt zwierząt (pies, kot) jest możliwy jedyny za wcześniejszym ustaleniem z właścicielami.

14.    Wszelkie usterki, awarie należy bezzwłocznie zgłosić właścicielom ( tel. 502-281-261, 502-488-529).

15.    Na terenie obiektu Gazdówka „Pod Pstrągiem” nie mają prawa przebywać ani korzystać z parkingu osoby nie będące gośćmi obiektu.

16.    Obiekt Gazdówka "Pod Pstrągiem" skłąda się z dwóch budynków "A" i "B" oraz domku na stoku.  "A" to budynek w którym zokalizowane są pokoje dla gości, bud. "B" - sala jadalna oraz kuchnia. Oba obiekty "A" oraz "B" są położone obok siebie w odległości (10m).

17.    Zniżki udzielane są dla dzieci przebywających w pokoju gościnnym z dwiema osobami dorosłymi przez pobyt trwający min. 2 doby, nie przysługują w apartamencie oraz domku na stoku.

18. Po przybyciu do Domku na stoku - zostaje pobrana kaucja w wys. min. 500-1000zł, która po stwierdzeniu, iż w domku nie stwierdza się żadnych uszkodzeń powstałych z winy przebywających w domku, zostaje w pełni zwrócona.

19.    Dokonanie rezerwacji jest akceptacją w/w informacji.

Będziemy bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu.

Życzymy udanego wypoczynku!!!