23
Sep

Regulamin

REGULAMIN AGROTURYSTKA GAZDÓWKA "POD PSTRĄGIEM"

1.       Doba pobytowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu (*obiadokolacją)

i kończy o 11.00 w dniu wyjazdu (*śniadaniem)

*dot. opcji z wyżywieniem

2.       Wszyscy goście posiadają klucze od wynajmowanego pokoju oraz budynku B gdzie znajduje się sala jadalna i są obowiązani do zamykania budynku.

3.       W domu należy zachować ciszę nocną od godziny 22.00 do godziny 6.00 dnia następnego.

4.       Na terenie obiektu obowiązuję całkowity zakaz palenia. Palić można na balkonach lub na zewnątrz obiektu. Palenie w pokojach lub w toalecie surowo   zakazane!

5.       Za rzeczy wartościowe pozostawione w pokoju właściciele domu nie odpowiadają.

6.       Właściciele domu nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. Gość przyjmuje do wiadomości, że znajdujący się na terenie obiektu parking jest parkingiem niestrzeżonym..

7.       Rozliczenie za rezerwację odbywa się w dniu przyjazdu i dotyczy całego zarezerwowanego okresu, wcześniejsze skrócenie pobytu nie upoważnia do zwrotu kosztów.

8.       Aby rezerwacja była wiążąca wymagana jest wpłata zadatku na konto bankowe numer:

11 1050 1070 1000 0092 0100 2038 w kwocie 30% za całość rezerwacji a w okresie świąteczno-noworocznym 50%, w tytule należy podać, date rezerwacji, imię. nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego- np. (zadatek za 01.01-05.01.2015, Jan Kowalski, tel. 500123456)

9.       W przypadku rezygnacji z rezerwacji kwota zadatku nie podlega zwrotowi oraz w przypadku gdy goście nie zameldują się w obiekcie w dniu przyjazdu do godz. 20.00

10.   Gość nie ma prawa przekazywać zwalnianego przez siebie pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

11.    Zastrzegamy sobie zmianę cennika, który nie wpływa na zmianę kwoty rezerwacji (wpłaconego zadatku)

12.    Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu powstałe z jego winy lub przyjeżdżających z gośćmi zwierząt .

13.    Pobyt zwierząt (pies, kot) jest możliwy jedyny za wcześniejszym ustaleniem z właścicielami.

14.    Wszelkie usterki, awarie należy bezzwłocznie zgłosić właścicielom ( tel. 502-281-261, 502-488-529).

15.    Na terenie obiektu Gazdówka „Pod Pstrągiem” nie mają prawa przebywać ani korzystać z parkingu osoby nie będące gośćmi obiektu.

16.    Obiekt Gazdówka "Pod Pstrągiem" skłąda się z dwóch budynków "A" i "B". "A" to budynek w którym zokalizowane są pokoje dla gości, bud. "B" - sala jadalna oraz kuchnia. Śniadania dla gości wydawane są w budynku "B". Oba obiekty "A" oraz "B" są położone obok siebie w odległości (10m).

17.    Zniżki udzielane są dla dzieci przebywających w pokoju z dwiema osobami dorosłymi przez pobyt trwający min. 2 doby.

18.    Dokonanie rezerwacji jest akceptacją w/w informacji.

Będziemy bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu.

Życzymy udanego wypoczynku!!!